Servis

Klima Servisi

Klima Servisi

Uzun ömürlü ev eşyalarına sahip olmak için mutlaka özen gösterilmiş bir bakım ve onarım çalışması yaptırmak gerekir. Bakım periyodu gelen ürünlerin bakımları yapılmadığında ya da gerekli özen gösterilmeden sonuçlandırıldığında tüm ürünlerde bir takım teknik aksaklıkların meydana çıkması kaçınılmaz olacaktır. Meydana gelen aksaklıklar sizi maddi açıdan zorlayacağı gibi bunun yanında zamanınıza da çalacaktır. Tam bu noktada beyaz eşya ve diğer ev aletlerinizi, alanında yetkinliğini kanıtlamış ve profesyonel hizmet anlayışına sahip bir ekibe bırakmalısınız.

klima servis

2000 yılından bu yana Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Deneyimli teknik ekibimiz ile tüm arıza durumlarına yerinde ve anında müdahale etmekteyiz. Ayrıca bakım çalışmalarını da ustalıkla yerine getirmekte klimanızın daha iyi performans vermesi için gerekli özveriyi göstermekteyiz.

Yaz aylarının en çok kullanılan elektrikli ev aleti olan klimalardır. Klima arızası olmaması için klimaların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Gerekli anda bakımı yapılmayan klimalar kısa bir süre sonra ciddi sorunların meydana gelmesine davetiye çıkaracaktır. Şayet klimalarınızın bakım ihtiyacı bulunuyorsa firmamızdan yetki belgeli uzman müdahale hizmeti alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan tüm kadromuz yetki belgesine sahip ve konusunda eğitimlidir.

Klima servisi konusunda sahip olduğumuz misyon yalnızca müşteri memnuniyetidir. Ortaya çıkan klima sorunlarına sürpriz fiyatlar olmadan ekonomik çözümler üretmekteyiz. Tüm bakım ve onarım sürecinde kullandığımız yedek parçalar da hizmet kalitemize yakışır şekilde orijinal yedek parça olmaktadır.

Klima arızası çözümleri için konusunda uzman bir ekiple çalışmak önem arz eder. Klima konusunda eğitimi bulunmayan yahut gerekli deneyime sahip olmayan servislerden hizmet almak klimanızın yüksek maliyetli tamiratlar ortaya çıkarmasına sebep olacaktır. Bu nedenle klima servisi konusunda ince eleyip sık dokumak gerekir. Firmamız bu kapsamda tüm müşterilerimize garantili hizmetler vaat etmektedir. Mevcut olan klima arızaları ya da bakımları için hemen firmamıza ulaşabilir en uygun fiyat garantisiyle en profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

klima servis

Sıkça Karşılaşılan Klima Arızaları

  1. Klima cihazı sadece soğutuyor veya sadece ısıtıyor: iç ünite kartı arızalı olabilir, iç dış ünite arası kablo bağlantılarında sorun olabilir, dört yollu vana arızalı olabilir
  2. Dış ünite çok gürültülü çalışıyor:Montaj konsollarının sabitleme vidaları iyi sıkılmamış olabilir, lastik takızları yırtılmış olabilir, fan kanatlarının balansı bozulmuş olabilir, kompresör ünitesinde mekanik sorunlar olabilir
  3. Klima soğutmuyor:gazı bitmiş/eksilmiş olabilir

Diğer klima arızaları

  • Kompresör, iç ünite ve dış ünite fanları düzgün olarak çalışıyor fakat cihazda ısıtma ve soğutma etkisi çok düşük veya hiç yok.
  • İç ünite fanı tekrar tekrar çalışıyor ve duruyor..
  • İç ünite çok gürültülü çalışıyor.
  • İç ünite 1-2 dakika çalışıp 3 dakika duruyor.

Klima arızası arama terimleri

Klima soğutmuyor Klima ısıtmıyor Klima su damlatıyor Klima çalışmıyor Klima gürültülü çalışıyor Klima kumandası çalışmıyor
Neler Sunuyoruz

Sizlere Neler Sunuyoruz

Ekonomik fiyatlar

Sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Doğru Tespit

Arızanın doğru tespit edilmesi süreçteki en önemli etkenlerdendir.

Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Ustalarımız sizler için hızlı ve kalıcı çözümler üretir.


Tüm beyaz eşya, kombi, klima ve tv ürünlerinde yaşadığınız sorunlar ile ilgili bizlerden profesyonel teknik servis çözümü talebinde bulunabilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyimimiz ile birlikte her geçen gün kendimizi geliştirerek siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz.

HEMEN ARAYIN