Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Uzun ömürlü ev eşyalarına sahip olmak için mutlaka özen gösterilmiş bir bakım ve onarım çalışması yaptırmak gerekir. Bakım periyodu gelen ürünlerin bakımları yapılmadığında ya da gerekli özen gösterilmeden sonuçlandırıldığında tüm ürünlerde bir takım teknik aksaklıkların meydana çıkması kaçınılmaz olacaktır. Meydana gelen aksaklıklar sizi maddi açıdan zorlayacağı gibi bunun yanında zamanınıza da çalacaktır. Tam bu noktada beyaz eşya ve diğer ev aletlerinizi, alanında yetkinliğini kanıtlamış ve profesyonel hizmet anlayışına sahip bir ekibe bırakmalısınız.

klima servis

Kombi bakımı ve onarımı anlamında en profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Kombi servisi olarak tüm kombi sorunlarına en köklü çözümleri sunuyor ve ürünlerinizin en verimli şekilde çalışması için gayret sarf ediyoruz.

Kombiler de diğer elektrikli ev aletleri gibi bakıma ya da onarıma ihtiyaç duyabilen aletlerdir. Bu nedenle arıza durumlarında performans kaybı yaşamamak adına profesyonel bir kombi servisi ekibinden yardım almanız gerekir. Kombi konusunda gereken tüm desteği tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Kombiler yıllık bakım yapılması gereken eşyalardır. Bu kapsamda kombi servisi olarak hizmet veren yerlerden yardım talep etmeniz gerekir. Kombi konusunda yardıma ihtiyacı bulunan kişilerin mutlaka mesleki eğitime sahip olan, bilgi ve becerisi bulunan servisleri tercih etmesi gerekir. Kombi arızaları pek çok neden bağlı olarak ortaya çıkabilir. Ortaya çıkan arızanın en doğru şekilde tespiti ise deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamız 20 yılı aşan sektör deneyimi sayesinde her türlü arızaya anında müdahale edecek teknik bilgi ve beceriye sahip bir firmadır.

Ekiplerimiz kombi arızalarına müdahale ederken süreç hakkında müşterilerle sürekli iletişim halindedir. Böylece müşterilerin sorunun kaynağını anlaması sağlanırken aynı zamanda benzer durumlarla karşılaşılmaması ve yüksek performans alınması adına gerekli bilgilendirmeyi yapılmış olunur. Kombi servisi olarak yılların deneyimini son teknoloji trendlerinin takibi ile harmanlayan firmamız, modeli ve markası ne olursa olsun tüm ev aletlerine en doğru çözümü üretmektedir. .

kombi servis

Sıkça Karşılaşılan Kombi Arızaları

  1. Kombi su akıtıyor: Cihazın suyu gereğinden fazla dolmuş olabilir ve su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Tesisat kaynaklı sorun olabilir, imbisat deposunda genleşme sorunu olabilir, hava tahsilye sistemi arızalanmış olabilir.
  2. Kombi çalışmıyor:Cihazın suyu bitmiş olabilir, pilot alevi yanmıyor olabilir, doğru modda olmayabilir, kart arızası olabilir
  3. Kombi çalışırken ısıtmıyor:Kalorifer termostat derecesi düşük veya dönüş kısmındaki filtre tıkalı olabilir

Diğer kombi arızaları

  • Kombi ateşleme yapmıyor
  • Kombi patlamalı olarak yanıyor
  • Kombi genleşme yapmıyor
  • Kombi petekleri tam ısıtmıyor

Kombi arızası arama terimleri

Kombi su saati yükseliyor Kombi ateşleme yapmıyor Kombi su damlatıyor Kombi patlamalı olarak yanıyor Kombi gürültülü çalışıyor Petekler tam ısınmıyor
Neler Sunuyoruz

Sizlere Neler Sunuyoruz

Ekonomik fiyatlar

Sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Doğru Tespit

Arızanın doğru tespit edilmesi süreçteki en önemli etkenlerdendir.

Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Ustalarımız sizler için hızlı ve kalıcı çözümler üretir.


Tüm beyaz eşya, kombi, klima ve tv ürünlerinde yaşadığınız sorunlar ile ilgili bizlerden profesyonel teknik servis çözümü talebinde bulunabilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyimimiz ile birlikte her geçen gün kendimizi geliştirerek siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz.

HEMEN ARAYIN