Servis

Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Uzun ömürlü ev eşyalarına sahip olmak için mutlaka özen gösterilmiş bir bakım ve onarım çalışması yaptırmak gerekir. Bakım periyodu gelen ürünlerin bakımları yapılmadığında ya da gerekli özen gösterilmeden sonuçlandırıldığında tüm ürünlerde bir takım teknik aksaklıkların meydana çıkması kaçınılmaz olacaktır. Meydana gelen aksaklıklar sizi maddi açıdan zorlayacağı gibi bunun yanında zamanınıza da çalacaktır. Tam bu noktada beyaz eşya ve diğer ev aletlerinizi, alanında yetkinliğini kanıtlamış ve profesyonel hizmet anlayışına sahip bir ekibe bırakmalısınız.

televizyon servis

Eğer alanında uzman olan bir televizyon servisi arıyorsanız bakım, onarım ve tamir gibi konularda ekibimizle hizmetinizdeyiz. Her biri deneyimli ve uzman teknik ekibimiz aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidererek problemlerinizi ustalıkla çözmektedir. Firma olarak amacımız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile en uygun fiyatı birleştirerek teknik servis deneyiminizi en üst seviyeye çıkartmak.

Televizyonlar günlük hayatın vazgeçilmez ve çok kullanılan ürünleridir. Günlük hayatta çok fazla kullanılması sebebiyle her an arıza çıkartmaya elverişli olan televizyonlar mutlaka kaliteli hizmet sunduğundan emin olunan servislere emanet edilmelidir. Tecrübesiz ya da bu alanında güvenilir hizmet verdiğini kanıtlayamamış yerlerden televizyon servisi hizmeti alınması daha büyük sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Televizyon servisi olarak firmamız hizmet sunmuş olduğu 20 yıllık süre zarfından pek çok yüzlerce müşterinin sorunlarını çözüme kavuşturmuş ve televizyonların en uzun süre en verimli şekilde çalışmasını sağlamıştır. Deneyimli ekibimizle yerine getirdiğimiz bakım ve onarım hizmetleri sayesinde televizyonlarınız uzun süre hatasız olarak kullanım sağlayacaktır.

Tüm beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri ve televizyon arıza ve bakımları için hemen bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizden siz de en kısa sürede faydalanabilir ve profesyonel çözümlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Mevcut sorunlarınız için destek hattından bize ulaşarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden profesyonel televizyon servisini arayın en iyi çözümleri çok kısa sürede edinin.

televizyon servis

Sıkça Karşılaşılan Televizyon Arızaları

 1. Televizyon çalışmıyor: Kart arızası olabilir, besleme kartı arızası olabilir
 2. Televizyon ekranı gelip gidiyor:inverter tarafından dağıtılan ışık kaynağının dzügün dağıtılamama problemidir.
 3. Televizyonda ses var ama görüntü yok:Led arızası olabilir

Diğer kombi arızaları

 • Çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması (sinyal yok yazısı çıkması)
 • Televizyonun yarısı çalışıyor durumda olması, diğer yarısının da karanlık olması
 • TV ekranında yatay çizgilerin oluşması.
 • Tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekranın kararması
 • Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmaların olması
 • Televizyon normal çalışıyorken ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülmesi
 • i>
 • Televizyondan yanık kokusu lmesi

Kombi arızası arama terimleri

Televizyon çalışmıyor Televizyonda ses var görüntü yok Televizyonda renkler kayboldu Televizyonda tüm kanallar silindi Televizyon kanal değiştirmiyor Televizyon ekranında karıncalanma oluyor
Neler Sunuyoruz

Sizlere Neler Sunuyoruz

Ekonomik fiyatlar

Sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Doğru Tespit

Arızanın doğru tespit edilmesi süreçteki en önemli etkenlerdendir.

Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Ustalarımız sizler için hızlı ve kalıcı çözümler üretir.


Tüm beyaz eşya, kombi, klima ve tv ürünlerinde yaşadığınız sorunlar ile ilgili bizlerden profesyonel teknik servis çözümü talebinde bulunabilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyimimiz ile birlikte her geçen gün kendimizi geliştirerek siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz.

HEMEN ARAYIN